Nebylo mi to jedno

1. října 2012 v 7:01 | Eruvérë |  *Reptání*
Chtě,Nechtě - Jsem taková chlubna. (Hehe, ještě že je čeština jazyk imunní, ty moje výrazy občas xD) .. Zkrátka asi miluju ten pocit, kdy v tom upoceným oblečení vlezu do sprchy. Což o to, ego si budovat nepotřebuji, jde spíš o takový ten pocit překonání. Pocit, že jsem zas blíže k cíli. Ale o tom více jindy.

Dnes jsem chtěla pohovořit o události navazujicí, takhle si to kráčim po Praze, (ještě s morkrýma vlasama,samozřejmě) a ted' mě zastaví jedna stařenka, začínajíc brečet a naříká ,,Slečno, mně je to hanba, je mi 84 let, ale od včerejška nemám co jíst a důchod dostanu až za měsíc''. A mně to fakt jedno nebylo. Nešla jsem dál a začala jsem popotahovat s ní. /Kurdebele, ještě ani nejsou Vánoce a Eruvérë už je na měkko -.-/ .. Hned jsem jí začala utěšovat jak je to v pohodě a tak, a protože jsem byla jen na tréninku, neměla jsem sebou víc než 15kč, dala jsem jí aspoň těch *ubohých* patnáct korun. Ještě jednou řekla, že je jí to hanba a něco ve smyslu že mám poděkovat mamince.

To by bylo všechno vpořádku, kdybych včera nešla do Palladia s mým kamarádem z Brna..

To takhle jdeme od Bílé Labut'e, už chceme přejít přechod, když tu nás zastaví nějaký mladší chlapík, jestli nemáme drobné, že už nemá týden co jíst. Počkat, tohle už je druhý člověk za týden. A ještě na nedalekém místě od toho prvního. Kamarád řekl nekompromisně ne, ikdyž jsem si byla téměř jistá že v jeho peněžce by se pár nepotřebných drobných našlo. Já měla jen papírové bankovky, tak jsem na city moc nehrála.

Víte, většinou jsem co se týče takových lidí, jsem děsně skeptická, že to chtěj akorát na chlast,drogy a cigára. I u seniorů, ale plakající stařenku, kdo by to neudělal. Ikdyby, za těch 15kč by si toho moc nekoupila.. A ptám se sama sebe, je to jen náhoda nebo náš stát vedou opravdu jen chamtivci, kterým je osud ostatních lhostejný?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama