Snůška keců na téma ,,bývalý''

6. ledna 2013 v 15:26 | Eruvérë |  What?! & Facepalm
,,To si máš hned zjistit s kým chodí a tak..''
,,Nejsem drbna.''
,,Ale uvědom si, že tohle je malé město kde všichni ví vše o všech. Myslíš že já nevim s kým vším si chodila?''
*Skrytý vyděšený výraz*
,,Ale samozřejmě že vím..''

-Aneb jak se Eruvérë dostalo do podvědomí slovo bývalý.

Tož jsem zas takhle jednou musela absolovat rodinný oběd. A být tam s kýmkoliv jiným (dlouhovlasý fešák by postačil) tak už dávno konverzuji a konverzuji. Ale s rodinou? Co jim mám říct? Proč se chovají jak japonští turisté? Proč se k ním raději nehlásím? No, to by asi nebylo nejmoudřejší, takže jsem místo toho radši dělala něco na mobilu. Až pak výše zmíněný rozhovor mě odpoutal. Docela jsem se zhrozila. Krom toho připadá v úvahu jen jeden člověk který by to mámě mohl říct - tou je spolužačky matka s kterou se tak ráda baví cestou do/z práce. Samosebou jaká jsem jsem na sobě nedala nic znát, ale uvnitř mě to teda pěkně hryzalo. Já se taky neptám s kým chodila než měla tátu. A ocenila bych to samé. Jó kdybych byla nějaká kurvička jakože u nás ve městě o ně není nouze, pak ok. Ale takhle? o.O .. S mým počtem tří kluků si to nedovedu představit a to jeden z nich ani nebyl místní.

Jak už jsem naznačila, tak se mi tím to téma asi dost dostalo do podvědomí. Z čehož byl taky pak sen. Byl to takový sen, že jsem dokonce sama sebe přesvědčila, že se mi o mém bývalém zdá celý týden už. A že už jsem z toho na prášky. Teda vlastně z toho na prášky nejsem, ale nějaké ty rozpaky tu jsou. Aby to celé dávalo smysl, asi bych měla nejprve něco o své bývalé drahé polovičce povyprávět.

Už jen to že měl dlouhé vlasy mu dost přilepšovalo. No prostě.. Od předminulého září jsem si právě začala všímat že jezdím domů autobusem s ním. Jenomže známe moje city. Poměrně brzo jsem v tom začala lítat, takže když jsem ho pak viděla, tak se mi třásly ruce, červenala jsem a akorát se debilně přemlouvala at' si k němu sednu. Nepovedlo se. Až pak si mě on všiml taky - ještě aby ne, když jsem na něj furt tak blaženě čučela. :D .. Později, když jsem mu pak řekla co k němu cítím (dodnes nevím jak) , tak následovala ta nejsladší odpověd'. Polibek. *_* .. Moc ráda na ty naše všechny společné chvíle vzpomínám. Možná až příliš často. Možná víc než bych měla. A přejdu rovnou k rozchodu - Jak už to tak bývá chyba je vždycky na obou stranách. Já se nevědomě chovala tak abych ho odradila, on nic neřekl a pak mě jen začal ignorovat. Aby jste pochopili to že jsem se k němu chovala nevědomě fakt jako debilně, musíme se přesunout ještě o rok zpět před tímto. To jsem ''chodila'' s takovým idiotem, kvůli kterýmu jsem pak musela brát antidepresiva a jak vidíte, ani ta nepomohla. Neb od té doby se prostě bojím lásky jak čert kříže. Tak proto nevědomě.

A od té doby když ho vidím, tak někdy se mi to vrací, jsem nervozní a tak. A taky se snažím vyhrát rozchod. Ale co už na tom, když jsem mu nedávno napsala když jsem si uvědomila jak to vlastně je. Byl pořád hrozně hodný. Akorát je na tom ted' chudák dost špatně, pro změnu bere antidepresiva on. Myslím že ještě nejsem uplně vzpamatovaná z toho a klidně bych ho brala zpět, všema deseti. Směju se s Isilme jeho částečně opileckým fotkám na fuckbooku, ve skutečnosti těm lidem závidím že s ním tráví čas. Štvě mě že to nemohu dávat za vinu nikomu jinému než sobě a sobě a sobě. Ale což ted' žadonit když je na tom špatně, a stejně bych akorát byla za zoufalku nic víc, nic míň. Krom toho už mezitím měl jeden vztah. Leč krátký,ale i to se počítá.

A abych také došla k tomu snu - Zdálo se mi, že byl hodný jako vždy. Čekal na mě během oběda aby si se mnou mohl povídat a tak. Byl to nádherný sen, žel plný falešných nadějí. Aspoň na těch pár hodin jsem byla doopravdy št'astná.

Chmmn, nejsem to já ale kus krávy?

Tuhle pro mě melancholickou písničku si ted' pořád furt pouštím. A ano, byla ve stmívání. Ale mně je to jedno, to že byla použita v nějakém debilním filmu ještě neznamená že je špatná..:)

P.S. Aby toho nebylo málo, u té písničky se mi objevila reklama ,,Dobrovolnící s depresí ; Přihlaste se do studie.´´ Nebýt mi pod osmnáct, už tam jsem. :'D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama